Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Ashtanga Immersion w Nieprześni1

10 lutego / 16:00 12 lutego / 16:00

Ashtanga Immersion w Nieprześni1

Zapraszam na cudowny weekend dla wszystkich spragnionych zanurzyć się w praktykę ashtanga jogi. O poranku czeka nas mysore podczas którego każdy indywidulanie popracuje nad własną praktyką. Ja dopilnuje, by każdy otrzymał niezbędne wskazówki, korekty i dodatkowe pozycje.

Podczas zajęć warsztatowych rozgryziemy praktykę na wiele drobnych elementów. Przypatrzymy się właściwej pracy w wygięciach do tyłu i dropbackach. Przyjrzymy się pracy bioder zarówno w pierwszej jak i drugiej serii. Będą nas tutaj interesowały lotosy i nogi za głowę (hips, hips hooray!). Popracujemy również nad przeskokami i aktywizacją mięśni głębokich oraz bandh. Tak nauczę Was lewitować na macie! 😊 Spróbujemy również różnych wariantów balansów, aby poczuć moc płynącą z praktyki. Zajmiemy się również sekwencją końcową, bo choć wszyscy ją wykonujemy to nie zawsze wiemy jak, po co i dlaczego.

Przed nami totalne zatopienie się w praktykę ashtangi, tak aby poczuć ją nie tylko ciałem, ale również sercem. Oczywiście będzie również czas na wykłady i dużą dawkę wiedzy.
Nauczymy się również pranajam nosowych i ich sekwencjonowania. To wspaniała praktyka, która przynosi ukojenie, rozluźnienie i rozpłynięcie się w oddechu.

Początek lutego to środek zimy, dlatego jeżeli tylko potrzebujesz porządnej dawki energii i ciepła płynącego prosto z serca wpadaj do Nieprześni. Będzie tam czekało na nas pyszne jedzonko i wspaniała przestrzeń do rozmów, spacerów i po prostu beztroskiego bycia. Chociaż na tą chwilę. Jeżeli czujesz, że chcesz tam być. Oderwać się na chwilę od codzienności, poczuć moc praktyki jogi pisz! Zaopiekuję się tobą i twoja praktyką jak najlepiej potrafię!

MIEJSCE:
https://www.nieprzesnia1.com

PROGRAM:
Piątek (10 luty)
17.00 – 19.00 – Poł I serii + mechanika wygięć do tyłu i dropbacki
19.30 – Kolacja
21.00 – Visamawrtti, Surja i Chandra Bhedana Pranajama

Sobota (11 luty)
7.00 – 9.00 – Poranny mysore
9.00 – Śniadanie
13.00 – 14.30 – Biomechanika pozycji I i II serii – biodra
14.30 – Obiad
17.30 – 18.30 – Latające vinyasy – praca core i przeskoki
18.30 – Kolacja
20.30 – Nadi Sodhana Pranajama

Niedziela (12 luty)
7.00 – 9.00 – Poranny mysore
9.00 – Śniadanie
12.00 – 13.30 – Biomechanika pozycji II serii – balanse
13.30 – 14.15 – Pozycje odwrócone, czyli jak właściwe ustawić się w świecy
14.15 – Obiad

PŁATNOŚĆ:
Cena obejmuje 2 noclegi w pokoju dwu lub trzyosobowym z łazienką, całodzienne wegetariańskie i wegańskie wyżywienie w formie bufetu, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi oraz sesje pranajamy. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres krystian.mesjasz@gmail.com i dokonanie przedpłaty:
– cena promocyjna 990zł, obowiązuje zadatek w wysokości 600zł płatny do 31 grudnia 2022
– cena normalna 1090zł, obowiązuje zadatek w wysokości 600zł płatny po 1 stycznia 2023
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona do 18, więc nie zwlekajcie i piszcie!

PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz – nauczyciel ashtanga yogi. Publikuje w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje również z Portalem Yogi tworząc sesje do praktyki online. Więcej znajdziesz na stronie www.mesjaszyoga.com


KONTAKT:
Krystian Mesjasz tel. 665 748 891 lub email: krystian.mesjasz@gmail.com
Warsztaty odbędą się gdy zbierze się minimum 12 osób

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
ZADATEK_Ashtanga Immersion
Pełna cena warsztatów zgodnie z opisem wydarzenia.
600,00
13 dostępne