Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« All Wydarzenia

Ashtanga Yoga Intensive vol.8 w Domu Przebudzeń

24 lipca / 15:30 30 lipca / 16:30

Dom Przebudzeń

Zapraszam na tygodniowy, wakacyjny wypoczynek w Domu Przebudzeń. Czeka nas kilka cudownych dni wypełnionych jogą, medytacją, przepysznym jedzeniem i niesamowitą atmosferą.

Uczę jogi od ponad 17 lat i posiadam olbrzymi doświadczenie w prowadzeniu osób na różnym poziomie. Tygodniowy, wspólny pobyt pozwoli mi szczegółowo przyjrzeć się twojej praktyce i znacząco ją poprawić. Otrzymasz ode mnie mnóstwo cennych wskazówek, porad, korekt słownych i manualnych, które pozwolą tobie lepiej zrozumieć własną praktykę. Podczas tego tygodnia wejdziesz w jogę naprawdę głęboko i doświadczysz jej niesamowitej mocy, jako praktyki przemieniającej ciało i umysł.

Podczas porannych zajęć będziesz rozwijać i doskonalić wykonywaną przez siebie sekwencję. Jeżeli jeszcze jej nie znasz lub dopiero poznajesz będziesz mieć doskonałą okazję by ją usystematyzować. Podczas zajęć warsztatowych będziemy poznawali różnego rodzaju zagadnienia techniczne związane z wykonywaniem pozycji, budową ciała i tego jak modyfikować praktykę do własnych potrzeb i możliwości. Wieczorne sesje pranajamy i medytacji pozwolą Tobie dostroić umysł do wyższych wibracji, uspokoić go, wyciszyć i zajrzeć głębiej w swój wyjątkowy oraz niepowtarzalny świat wrażeń, emocji i myśli. Postaram się żeby ten wyjątkowy tydzień był dla Ciebie prawdziwą przygodą w poznawaniu i doświadczaniu siebie.

MIEJSCE:
Dom Przebudzeń to piękny ośrodek położony w Beskidzie Małym. Otoczony jest górskimi krajobrazami, które zapierają dech w piersiach. Pobliskie lasy, rzeki i jeziora sprzyjają wyciszeniu i kontemplacji. Do dyspozycji studentów są 22 miejsca noclegowe w pokojach trzech i czteroosobowych. Do dyspozycji mamy piękną, jasną i przestronną salą ze wspaniałym widokiem. Przepyszna, ekologiczna, wegetariańska kuchnia rozpieści nasze podniebienia. Panująca wokół cisza i wiele szlaków do pieszych wędrówek. Wszystko to tworzy wspaniałe warunki do prawdziwego wypoczynku. Doskonała przestrzeń do regeneracji i kontemplacji. Więcej znajdziesz na stronie:
www.domprzebudzen.pl

RAMOWY PLAN WARSZTATÓW:
————————————-
Poniedziałek (3 lipiec 2023)
15.30 – zakwaterowanie
17.30 – Sekwencja Księżycowa
19.30 – Kolacja
20.30 – 21.15 – Yoga Nidra
Wtorek – Sobota (4-7 lipiec 2023)
6.30 – 9.00 – Poranny Mysore
9.00 – Śniadanie
12.30 – 14.30 – Zajęcia warsztatowe
14.30 – Obiad
17.45 – Pranajama
18.30 – Kolacja
20.30 – 21.00 – Medytacja
Niedziela (8 lipiec 2023)
7.00 – 9.00 – Pierwsza seria prowadzona
9.00 – Śniadanie
10.30 – Satsang
12.00 – Wykwaterowanie
————————————

PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz jest nauczyciel ashtanga yogi oaz vinyasa kramy. Publikuje w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online. Opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.

PŁATNOŚĆ:
Cena obejmuje 6 NOCLEGÓW w pokoju trzy lub czterowoosobowym z łazienką, całodzienne wegetariańskie wyżywienie w formie bufetu, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi oraz wieczorne sesje medytacji. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres mesjaszyoga@gmail.com i dokonanie przedpłaty:

– cena PROMOCYJNA – 2290zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 zł płatny do 15 maja
– cena NORMALNA – 2490 zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 płatna po 15 maja
– osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach jogi, koszt 1800 zł

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available