Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« All Wydarzenia

BEZPIECZNE WYGIĘCIA DO TYŁU

10 kwietnia | 09:00 14:30

Warsztaty JOGI z Krystianem Mesjaszem BEZPIECZNE WYGIĘCIA W TYŁ

SKONTAKTUJ SIĘ Z ORGANIZATOREM

 http://szkolajogipadma.pl

Zapraszamy serdecznie na warsztaty z @MesjaszYoga


—————————————————————————–


BEZPIECZNE WYGIĘCIA DO TYŁU

Praktyka jogi to budowanie świadomości ciała, a wygięcia do tyłu to świetna okazja by ją poszerzyć. Dodatkowo stymulują one układ nerwowy, dzięki czemu są prawdziwym zastrzykiem energii! Uczniowie którzy czują lęk lub fizyczny dyskomfort w wygięciach odnajdą na tych warsztatach wiele cennych wskazówek, które powinni wykorzystać w swojej codziennej praktyce.
Nasze spotkanie rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem dotyczący tego jak bezpiecznie wykonywać wygięcia do tył. Omówimy mechanikę kręgosłupa oraz rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie elementy w ciele, które należy przepracować aby móc wykonywać bezpieczne i głębokie wygięcia. Skupimy się przede wszystkim na rozciąganiu zginaczy biodrowo lędźwiowych, których przepracowanie zapewnia zmniejszenie napięcia w dolnym odcinku kręgosłupa. Zadbamy również o mięśnie czworogłowe i mięsień długi uda oraz popracujemy również nad wzmacnianiem core, co zapewni nam właściwą stabilizację w tej części naszego ciała. W drugiej części naszego spotkania zajmiemy się mechaniką obręczy barkowej oraz pracą łopatek, co pozwoli nam dość mocno otworzyć klatkę piersiową.
Czekają nas różne warianty wygięć angażujących każdy odcinek kręgosłupa od lędźwi, aż po odcinek szyjny. Praktykę zakończymy nauką prawidłowego wykonywania mostków i różnych jego wariantów. Zwrócimy w szczególności uwagę na to czego nie robić, by nie przeciążać ciała. Czeka nas dużo techniki, jogicznych sztuczek i dobrej zabawy!


——————————————————–

KIEDY: niedziela 10.04.2022 r., godz. 9:00 -14:30
GDZIE: Szkoła Tańca Dance4Kids Rybnik, ul. Bolesława Chrobrego 25A
KOSZT: 170 zł

ZAPISY i REZERWACJA:
Warunkiem i gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie udziału mailowo na adres info@szkolajogipadma.pl lub telefonicznie pod numer 603-858-880 oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 100 zł od osoby. Pozostała część kwoty płatna w dniu warsztatu.
Przedpłata osobiście lub na konto:
Agnieszka Bacińska-Paszek
83 1140 2004 0000 3102 7576 6522
tytułem: „Krystian Mesjasz warsztaty – imię i nazwisko oraz nr telefonu”

UWAGA !!! – Limit miejsc

170zł