Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Letni chill w Domu Łowyń

12 sierpnia / 15:00 18 sierpnia / 15:00

Zapraszam na tygodniowy wypad z jogą do Domu Łowyń. Koniec wakacji to doskonała okazja na odpoczynek i zasilanie baterii zanim wskoczymy na pełne obroty we wrześniu. Czeka nas mnóstwo jogi, medytacji, pyszne jedzenie, przepiękne jezioro, koncerty gongów i mis tybetańskich, spływ kajakowy. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby dobrze spędzić czas?
Zajęcia warsztatowe będą dopasowane do potrzeb grupy. Dla każdego znajdzie się coś fascynującego 

PLAN CHILLU:
– codzienna praktyka Mysore
– codzienne zajęcia warsztatowe 2h
– praktyka pranajamy
– praktyka medytacji
– yoga nidra
– jogiczne konsultacje
– satsang
– 2 koncerty gongów i mis tybetańskich
– rytuał Agnihotry
– spływ kajakowy

MIEJSCE:
DOM Łowyń otoczony jest lasami i bezpośrednio położony jest nad jeziorem. Stanowi doskonałą odskocznię od codzienności. To dobra energia, przestronne wnętrza i kuchnia pełna smaku. Pokoje są komfortowe z oddzielnymi łazienkami. Posiadają panoramiczne okna dzięki czemu jesteśmy cały czas w kontakcie z naturą. Wspólny salon kusi wygodnymi kanapami, bogatą biblioteczką, a w chłodniejsze dni i wieczory ogniem w kominku. Sala do praktyki jogi jest przestronna z ogrzewaną podłogą, co doceni każdy jogin.
Przez cały pobyt delektować się będziemy wegetariańską i wegańska kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach. Czekają nas zdecydowane smaki, nieoczekiwane połączenia i bogactwo przypraw. Kuchnią Agnieszki będziecie po prostu zachwyceni.
Sprawdźcie sami:
www.domlowyn.pl


RAMOWY PLAN WARSZTATÓW:
Sobota (12 sierpień 2022)
15.00 – zakwaterowanie
16.30 – Sekwencja Księżycowa
18.30 – Kolacja
20.30 – Yoga Nidra

Niedziela – Czwartek (13-17 sierpień 2023)
6.30 – 9.00 – Poranny Mysore
9.00 – Śniadanie
12.30 – 14.30 – Zajęcia warsztatowe / środa: spływ kajakowy
14.30 – Obiad
17.45 – Pranajama
18.30 – Kolacja
20.00 –21.00- Medytacja lub relaksacja
Wtorek: Koncert gongów i mis tybetańskich z Wiesławem Walasem
Środa: Rytuał palenia Agnihotry i koncert gongów

Piątek (18 sierpień 2023)
7.00 – 9.00 – Praktyka prowadzona
9.00 – Śniadanie
12.00 – 14.00 – Satsang
14.30 – Obiad
———————————————

PŁATNOŚĆ:
Cena obejmuje 6 noclegów, całodzienne wegetariańskie i wegańskie wyżywienie, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi, sesje relaksacji i medytacji oraz koncert gongów i mis tybetańskich, spływ kajakowy. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres krystian.mesjasz@gmail.com i dokonanie przedpłaty:
– cena PROMOCYJNA – 2680zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 zł płatny do 20 czerwca
– cena NORMALNA – 2890zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 zł płatność po 20 czerwca
– osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach – koszt 2100 zł


KONTAKT:
Krystian Mesjasz tel. 665 748 891 lub email: krystian.mesjasz@gmail.com
Warsztaty odbędą się gdy zbierze się minimum 15 osób

PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz – nauczyciel ashtanga i vinyasa krama yogi. Publikował w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje również z Portalem Yogi tworząc sesje do praktyki online. 

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Letni chill w Domu Łowyń_zadatek
Pełna cena warsztatów zgodnie z opisem wydarzenia.
1200,00
19 dostępne