Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« All Wydarzenia

Sekwencja Lwa, Wygięcia, Joga Nidra. WARSZTATY W MANDALA YOGA

28 stycznia / 11:00 16:00

Zaprszamy do Mandali 28 stycznia 2023 roku 🙂 Będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach, które w Naszym studio poprowadzi Krystian Mesjasz.

Krystian Mesjasz jest nauczycielem ashtangi. Publikował w magazynach „Yoga & Ayurveda” i „Joga”, przedstawiał ich czytelnikom kulturę Indii, historię nowożytnej jogi, a także własny punkt widzenia na różne jogiczne tematy. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Został autoryzowany do nauczania przez Instytut KPJAYI w Mysore. Jest redaktorem „Boso na Macie”, jednego z największych portali poświęconych jodze i zdrowemu stylowi życia. Jest również autorem sesji medytacyjnych w aplikacji GoodMind ― w ich ramach uczy podstaw medytacji i funkcjonowania umysłu. Wydał bestsellerowy e-book Joga dla początkujących i nie tylko. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online, opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.

Podczas ponad 4 godzinnych warsztatów Krystian:

➡️Przeprowadzi Nas przez Sekwencję Lwa, która jest komplementarną praktyką skonstruowaną przez jednego z autorytetów ashtanga jogi Matthew Sweeney’a. Składa się z kilku sekcji skupiających się na różnych elementach praktyki. Cała sekwencja zbudowana jest w logicznym ciągu pozwalającym coraz głębiej pracować z ciałem. 
➡️Podczas warszatów do sekwencji Krystian doda lekkie wygięcia a na zakończenie warsztatu poprowadzi świadomy relaks czyli Joga Nidra – joga snu.

Czas trwania warsztatów: 11:00 – 16:00
Koszt: 200zł

🧘🏽‍♀️Zarezerwuj dla siebie miejsce na warsztaty w Naszym systemie:
https://studio.mandalayoga.pl/timetable/

Do zobaczenia! 💙

MANDALA YOGA STUDIO

+48 504 228 555

View Organizator Website

MANDALA YOGA STUDIO

Lecha i Marii Kaczyńskich 10
Bełchatów, 97-400 Poland
+ Google Map
+48 504 228 555
View Miejsce wydarzenia Website