Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

VINYASA KRAMA MANDIRAM W DOMU PRZEBUDZEŃ

19 stycznia / 16:00 21 stycznia / 15:00

Szykuję dla Was wspaniały wyjazd! Na kilka dni będziecie mogli zanurzyć się we wspaniałe sekwencje w stylu Vinyasa Krama zaprojektowanych przez Matthew Sweeneya. Podczas tego warsztatu postaram się przybliżyć Wam cały system VKM, który opiera się nie tylko na pięknie zaprojektowanych sekwencjach, ale też na praktykach oddechowych, które nadają asanom więcej płynności, wdzięku i subtelności. Są one jednocześnie pomostem do głębszych stanów medytacyjnych. 

Każda z praktyk ma niepowtarzalną strukturę i energię, które w bardzo przemyślany sposób oddziaływuje na ciało i układ nerwowy. Poznacie praktyki stymulujące jak również takie, które wyciszają nasz układ nerwowy. Poszukamy w ciele przestrzeni, ale też nauczymy się budować siłę i szukać właściwej stabilizacji. Wszystkie sekwencje zostaną dokładnie wyjaśnione i omówione. Dzięki temu otrzymasz szersze spojrzenie na całą metodykę uczenia się w systemie VKM. 
Jeżeli potrzebujesz nowego spojrzenia na praktykę asan, głębszego zrozumienia jak ciało, oddech i umysł są ze sobą połączone, chcesz poczuć nową pracę w ciele to spotkanie jest właśnie dla ciebie. Na warsztatach odnajdą się osoby praktykujące w każdym systemie, ponieważ Matthew Sweeney włącza to co najlepsze z każdego systemu. Osoby ashtangowe będą miały okazję poznać alternatywne praktyki, osoby vinyasowe poznać strukturę dobrze zaplanowanych sesji, a Iyengarowe poczuć płynność i flow. Ten warsztat będzie niezwykłym powiewem świeżości dla wszystkich kochających jogę. 

NA WARSZTATACH:
– Sekwencja Lwiątka
– Sekwencja Słońca
– Sekwencja Sierpu Księżyca
– Sekwencja Lwa
– Sekwencja Nowiu
– Pranajama VKM
– Techniki wspomagające 

MIEJSCE:
Dom Przebudzeń to piękny ośrodek położony w Beskidzie Małym. Otoczony jest górskimi krajobrazami, które zapierają dech w piersiach. Pobliskie lasy, rzeki i jeziora sprzyjają wyciszeniu i kontemplacji. Do dyspozycji studentów są 22 miejsca noclegowe w pokojach trzech i czteroosobowych. Do dyspozycji mamy piękną, jasną i przestronną salą ze wspaniałym widokiem. Przepyszna, ekologiczna, wegetariańska kuchnia rozpieści nasze podniebienia. Panująca wokół cisza i wiele szlaków do pieszych wędrówek. Wszystko to tworzy wspaniałe warunki do prawdziwego wypoczynku. Doskonała przestrzeń do regeneracji i kontemplacji. Więcej znajdziesz na stronie:
www.domprzebudzen.pl
————————————-
PROGRAM:

Piątek
17.00-19.00 – Sekwencja Lwiątka
19.00 – Kolacja
20.30 – Pranajama VKM

Sobota
7.00-9.00 – Sekwencja Słońca + drobacki
13.00 – 14.30 – Techniki wspomagające 
14.30 – Obiad
16.30-18.30 – Sekwencja Sierpu Księżyca
18.30 – Kolacja
20.00 – Pranajama VKM

Niedziela
7.00-9.00 – Sekwencja Ramię Lwa + Pranajama
12.00-14.00 – Sekwencja Nowiu
————————————

PŁATNOŚĆ:
Cena obejmuje 3 dni warsztatów (2 noclegi) w pokoju trzy lub czterowoosobowym z łazienką, całodzienne wegetariańskie wyżywienie w formie bufetu, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi oraz wieczorne sesje pranajamy. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres mesjaszyoga@gmail.com i dokonanie przedpłaty:

– cena PROMOCYJNA – 1120zł, obowiązuje zadatek w wysokości 600zł płatny do 20 grudnia
– cena STANDARDOWA – 1250 zł, obowiązuje zadatek w wysokości 600zł płatna po 20 grudnia
– osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach jogi – koszt 750zł

Zaliczkę proszę wpłacać na:
Krystian Mesjasz Yoga
nr: 14 1910 1048 2513 3168 1919 0001
Tytułem: Dom Przebudzeń, nr telefonu
———————————————
PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz jest nauczycielem ashtanga yogi oaz vinyasa kramy. Publikował w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach oraz przez Matthew Sweeneya (VKM). Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online. Opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.