Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

« All Wydarzenia

WIOSENNE PRZEBUDZENIE W DOMU ŁOWYŃ

23 marca / 16:30 26 marca / 14:00

Wiosna to czas przebudzenia i regeneracji. To czas wyrwania się z zimowego snu, wszechogarniającej nostalgii i spowolnienia. Wiosną świat jest jednym wielkim strumieniem energii, którą nasiąka nasza aura. Wszystko zaczyna pulsować, szykuje się do wzrost i rozkwitu mieniąc się tysiącami barw. Wiosna reprezentuje miłość, energię, życie, radość, ducha przygody oraz zabawę.
Wiosna to czas wyjścia naprzeciw przygodzie! To połączenie się z rytmem życia, witalnością i wewnętrzną mocą. Joga jest narzędziem które uczy nas, że przebudzenie zaczyna się w naszym wnętrzu, w ośrodku naszego serca. Czas na wiosenne przebudzenie w Domu Łowyń!

Spotkanie rozpoczniemy Sekwencją Lwiątka, budującą siłę i uczącą stabilizacji. Na zajęciach postaramy się na różne sposoby rozpracować ciało i poznać trudne pozycje takie jak lotosy, balanse na przedramionach, płynne przejścia między pozycjami czy rozpracować bezpiecznie mostki. . Na porannej samodzielnej praktyce otrzymacie indywidualne wskazówki i modyfikacje. Zgłębimy się w medytację i praktykę viloma pranajamy, a zakończymy warsztaty tantryczną praktyka pobudzania energii kundalini i otwieraniem czakr.

W PROGRAMIE:

  • Sekwencja Lwiątka
  • Zajęcia warsztatowe
  • Codzienny Mysore
  • Yoga Nidra
  • Medytacja
  • Viloma pranajama
  • Otwieranie czakr

MIEJSCE:
Studio Jogi „Dom Łowyń” otoczony jest lasami i bezpośrednio położony jest nad jeziorem. Stanowi doskonałą odskocznię od codzienności. To dobra energia, przestronne wnętrza i kuchnia pełna smaku. Pokoje są komfortowe z oddzielnymi łazienkami. Posiadają panoramiczne okna dzięki czemu jesteśmy cały czas w kontakcie z naturą. Wspólny salon kusi wygodnymi kanapami, bogatą biblioteczką, a w chłodniejsze dni i wieczory ogniem w kominku. Sala do praktyki jogi jest przestronna z ogrzewaną podłogą, co doceni każdy jogin.
Przez cały pobyt delektować się będziemy wegetariańską i wegańska kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach. Czekają nas zdecydowane smaki, nieoczekiwane połączenia i bogactwo przypraw. Kuchnią Agnieszki będziecie po prostu zachwyceni.
Sprawdźcie sami:
www.domlowyn.pl


PLAN WARSZTATU:
Czwartek (23.03.2023)
16.30 – 18.30 – Sekwencja Lwiątka
19.00 – Kolacja
21.00 – Pranajama i medytacja

Piątek (24.03.2023)
6.00-8.30 – Poranny mysore
8.30 – Śniadanie

10.00 – Yoga Nidra
13.00 – Biodra Michaela Jacksona – lotosy jakich nie znacie
14.00 – Obiad

17.00 – Dumny paw – czyli jak rozpracować Pniche Mayurasane  
18.30 – Kolacja
20.30 – Vioma Pranajama – cz. I

Sobota (25.03.2023)
6.00-8.30 – Poranny Mysore
8.30 – Śniadanie

10.00 – Yoga Nidra
13.00 – Lewitacja – przejścia w pozycjach siedzących
14.00 – Obiad

17.00 – Otwórz serce – mostki w przeróżnych kombinacjach
18.30 – Kolacja
20.30 – Vioma Pranajama – cz. II

Niedziela (26.03.2023)
6.00-8.30 – Poranny Mysore
8.30 – Śniadanie
12.30 – 13.30 – Medytacja – Otwieranie czakr
14.00 – Obiad

PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz – nauczyciel ashtanga yogi. Publikuje w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje również z Portalem Yogi tworząc sesje do praktyki online

PŁATNOŚĆ:
Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres krystian.mesjasz@gmail.com i dokonanie przedpłaty:
– cena PROMOCYJNA – 1390zł, obowiązuje zadatek w wysokości 900 zł płatny do 20 lutego
– cena REGULARNA – 1540zł, obowiązuje zadatek w wysokości 900 zł płatny po 20 lutym

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking „Get Tickets” will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available