Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

YOGA INTENSIVE VOL. 9 W DOMU PRZEBUDZEŃ

19 sierpnia / 15:00 25 sierpnia / 15:00

Zapraszam na tygodniowy, wakacyjny wypoczynek w Domu Przebudzeń. Czeka nas kilka cudownych dni wypełnionych jogą, medytacją, przepysznym jedzeniem i niesamowitą atmosferą.
Uczę jogi od ponad 18 lat i posiadam olbrzymi doświadczenie w prowadzeniu osób na różnym poziomie. Tygodniowy, wspólny pobyt pozwoli mi szczegółowo przyjrzeć się twojej praktyce i znacząco ją poprawić. Otrzymasz ode mnie mnóstwo cennych wskazówek, porad, korekt słownych i manualnych, które pozwolą tobie lepiej zrozumieć własną praktykę. Podczas tego tygodnia wejdziesz w jogę naprawdę głęboko i doświadczysz jej niesamowitej mocy, jako praktyki przemieniającej ciało i umysł.

Podczas porannych zajęć będziesz rozwijać i doskonalić wykonywaną przez siebie sekwencję. Jeżeli jeszcze jej nie znasz lub dopiero poznajesz będziesz mieć doskonałą okazję by ją usystematyzować. Podczas zajęć warsztatowych będziemy poznawali różnego rodzaju zagadnienia techniczne związane z wykonywaniem pozycji, budową ciała i tego jak modyfikować praktykę do własnych potrzeb i możliwości. Wieczorne sesje pranajamy i medytacji pozwolą Tobie dostroić umysł do wyższych wibracji, uspokoić go, wyciszyć i zajrzeć głębiej w swój wyjątkowy oraz niepowtarzalny świat wrażeń, emocji i myśli. Postaram się żeby ten wyjątkowy tydzień był dla Ciebie prawdziwą przygodą w poznawaniu i doświadczaniu siebie.

MIEJSCE:
Dom Przebudzeń to piękny ośrodek położony w Beskidzie Małym. Otoczony jest górskimi krajobrazami, które zapierają dech w piersiach. Pobliskie lasy, rzeki i jeziora sprzyjają wyciszeniu i kontemplacji. Do dyspozycji studentów są 22 miejsca noclegowe w pokojach trzech i czteroosobowych. Do dyspozycji mamy piękną, jasną i przestronną salą ze wspaniałym widokiem. Przepyszna, ekologiczna, wegetariańska kuchnia rozpieści nasze podniebienia. Panująca wokół cisza i wiele szlaków do pieszych wędrówek. Wszystko to tworzy wspaniałe warunki do prawdziwego wypoczynku. Doskonała przestrzeń do regeneracji i kontemplacji. Więcej znajdziesz na stronie:
www.domprzebudzen.pl

————————————-
RAMOWY PLAN WARSZTATÓW:
Poniedziałek (19 sierpień 2024)
15.30 – zakwaterowanie
17.30 – Sekwencja Księżycowa
19.30 – Kolacja
20.30 – 21.15 – Yoga Nidra

Wtorek – Sobota (20-24 sierpień 2024)
6.30 – 9.00 – Poranny Mysore
9.00 – Śniadanie
12.30 – 14.30 – Zajęcia warsztatowe
14.30 – Obiad
17.45 – Pranajama
18.30 – Kolacja
20.30 – 21.00 – Medytacja

Niedziela (25 sierpień 2024)
7.00 – 9.00 – Sekwencja prowadzona
9.00 – Śniadanie
10.30 – Satsang
12.00 – Wykwaterowanie
————————————
PŁATNOŚĆ:
Cena obejmuje 6 NOCLEGÓW w pokoju trzy lub czterowoosobowym z łazienką, całodzienne wegetariańskie wyżywienie w formie bufetu, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi oraz wieczorne sesje medytacji. Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres mesjaszyoga@gmail.com i dokonanie przedpłaty:

– cena EARLY BIRDS – 2540zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 zł płatny do 1 czerwca
– cena NORMALNA – 2740 zł, obowiązuje zadatek w wysokości 1200 płatna 1 czerwca
– osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach jogi, koszt 1850 zł

Zadatek proszę wpłacać na:
Krystian Mesjasz Yoga
nr: 14 1910 1048 2513 3168 1919 0001
Tytułem: Intensive, nr telefonu

PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz jest nauczycielem ashtanga yogi oaz vinyasa kramy. Publikował w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI/SYC w Mysore w Indiach oraz przez Matthew Sweeneya (VKM). Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online. Opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.