Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

« Wszystkie Wydarzenia

SekwENCJA Sierpu Księżyca W OŁAWIE

21 kwietnia / 10:00 15:00

Na warsztatach zanurzymy się w jeden z wariantów Sekwencji Księżycowej – Sekwcnje Sierpu Księżyca. Skupiamy się w nim przede wszystkim na mobilizacji ramion i barków oraz mocniej angażujemy odcinek piersiowy kręgosłupa, zarówno przy skłonach jak i wygięciach. Ta wersja praktyki jest trochę intensywniejsza niż standardowa Sekwencja Księżycowa, jednak to nadal praktyka z energią księżycową!
Wykonujemy w niej bardzo podobne pozycje lub pogłębione warianty, ale uczymy się mocniej angażować ciało. Nie szukamy rozluźnienia, ani odpuszczania napięcia w ciele, ale staramy się wykonać właściwą rozciągającą lub wzmacniającą pracę. Cała praktyka pozwala lepiej przepracować skłony oraz przygotować ciało do wygięć, w których mocniej angażujemy górny odcinek kręgosłupa. Sekwencja jest wzbogacona o Chandra Namaskara C oraz trudniejsze warianty Wielbłąda. Korzystamy również z pasków i kostek, które pozwalają na lepsze ustawienie ciała i wykonanie intensywniejszej pracy. To doskonała praktyka dla osób, które mają zablokowaną górną część ciała i potrzebują poczuć w tym miejscu więcej przestrzeni. Skandha Krama jest wstępem do do zaawansowanej Sekwencji Pełni.
Dodatkowo na warsztatach zapoznamy się z techniką Ujjayi 123 oraz postaramy się przełożyć ją na Powitania Księżyca, każdy bez pośpiechu we własnym tempie. Przyjrzymy się również podstawowym korektom, które można zastosować w wybranych pozycjach. Czeka nas fantastyczny czas pełny świadomej i uważnej pracy z ciałem!
————————————————–
Plan warsztatów:
‪10.00-11.00‬ – Esencja vinyasy – Powitanie Księżyca A, B i C
‪11.00-13.00‬ – Sekwencja Sierpu Księżyca
‪13.30-15.00‬ – Korekty w Sekwencji Księżycowej
————————————————–
Inwestycja: 220zł 
Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na krystian.mesjasz@gmail.com i wpłata na poniżej podane konto:
Krystian Mesjasz Yoga
nr: 14 1910 1048 2513 3168 1919 0001
Tytułem: Księżyca, nr telefonu
—————————————————-
Gdzie?
Podium Oława, ul. Sienkiewicza 7, Oława
—————————————————-
PROWADZĄCY:
Krystian Mesjasz – nauczyciel ashtanga yogi. Publikuje w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI w Mysore w Indiach. Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje również z Portalem Yogi tworząc sesje do praktyki online. Więcej informacji znajdziesz na www.mesjaszyoga.com